Хатха Йога

Запрошуємо вас в світ внутрішньої гармонії та фізичного здоров’я! Класична хатха-йога у поєднанні з дихальними техніками та медитацією в кінці!

Основна частина заняття проходить у статичних асанах та у напрацьованні емпіричних знань, які допоможуть досягти кращого відчуття та розуміння тіла. А через плавні переходи Ви потренуєте свою концентрацію, увагу та навчитеся кращій координації.

Забудьте про стрес та напругу – віддайтеся моменту та подаруйте своєму тілу і дусі час на розвиток та вдосконалення. Йога – це не тільки фізична активність, але і спосіб життя, який трансформує вас зсередини та зовні.

Завдяки заняттям з йоги ви покращите:

🏋️‍♀️ Фізичне здоров’я:
Йога допомагає у зміцненні м’язів, покращенні гнучкості та розвитку координації. Заняття асанами сприяють покращенню постави та збільшенню енергії.

🧘‍♂️ Психічне здоров’я:
Медитація та практики контролю дихання в йозі допомагають знижувати рівень стресу та тривоги. Вони сприяють покращенню фокусу, заспокоєнню розуму та підвищенню внутрішнього спокою. Йога – це не лише фізична активність, але й інструмент для зміцнення ментальної стійкості.

🌟 Об’єднуючи фізичний та психічний аспекти, йога стає повноцінним джерелом благополуччя. Зробіть крок до свого здоров’я та дозвольте собі відчути всю красу злагодженості тіла і розуму.

Записуйтесь вже зараз і відкрийте для себе новий рівень самопізнання та здоров’я!

Читати більше +
Перше пробне:
Безкоштовно
Разовий Візит:

350грн

Записатися на тренування
Інтенсивність
Помірна
Рівень для тренування
Новачок
Тип тренування
Оздоровлення, релакс

Як проходять тренування

Галерея наших тренувань
 • Тренер

  Аліна Деркач

  Аліна тренер з його початкового та поглибленого рівня, в 2020 році пройшла навчання в міжнародній школі ” Fitness School”

  В 2023 році пройшла навчання курсу “Вчитель Йоги RYT100”, а також проходить курс “Вчитель йоги та йоготерапії RYT200” в міжнародній школі йоги та йоготерапії “Sense International Yoga and Yogatherapy Center”

  Аліна має індивідуальний підхід до кожного клієнта, дбайливо проведе вас у світ спокою та релаксу!

  Життєве кредо Аліни: “Тільки намагаючись зробити більше ніж можеш, можна досягти того, на що здатний”