Stretching Healthy

Helsi Stretching – це особливий вид стретчингу у нашій студії і основною його метою не є класичний шпагат. Це заняття спрямоване на розвиток гнучкості м’язів всього тіла.

Мало хто знає, що крім вміння сісти на шпагат, заняття стретчингом допомагають покращити рух крові та лімфи, що допомагає боротися із зайвими жировими відкладеннями, та прискорити метаболізм, а також послаблює болючі відчуття, що виникають у наслідок нервової напруги або стресу. Розтяжка м’язів всього тіла використовується, як профілактика передчасного старіння суглобів та гіпокінезії, а також допомагають жінкам, які важко та болісно переносять менструації. Після заняття Helsi Stretching – ви відчуєте легкість та розслаблення м’язів всього тіла, особливо, якщо ви маєте “сидячу” роботу, або займаєтесь силовими видами спорту.

Читати більше +
Перше пробне:
Безкоштовно
Разовий Візит:

350грн

Записатися на тренування
Інтенсивність
Середня
Рівень для тренування
Новачок
Тип тренування
Оздоровлення, розтягнення, розслаблення

Як проходять тренування

Галерея наших тренувань
 • Тренер

  Єлизавета Казарян

  Єлизавета понад 10 років займалась спортивно-бальними танцями в КСТ “Кристал” в м.Харків, паралельно займалась йогою, стретчінгом, хореографією, акробатикою. Пройшла навчання з йоги поглибленого рівня, а також стретчінгу і отримала відповідні сертифікати. Любов до спорту привела Лізу до тренерської діяльності та бажання допомагати людям і прищепляти любов до фізичної активності.

  Єлизавета любить подорожувати та допомагати відчути людям єдність з природою, Ліза вважає, що коли ми єдині з нашою природою – наші можливості майже безмежні!

  Життєве кредо Лізи: робимо неможливе – можливим! Немає меж для досягнень, лише невичерпний потенціал! Тіло може все, коли маєш віру і визначеність!

 • Тренер

  Марія Воропаєва

  Сертифікований тренер групових занять, спеціалізується в таких напрямках, як Pole Dance, Stretching, функціональний тренінг, спеціаліст з біомеханіки руху. Неймовірні досягнення Марія має і у професійній спортивній кар’єрі: Чемпіонка українських і Світових змагань з фітнес-бікіні і бодіфітнесу, КМС з паверліфтингу. Спорт в житті Марії з дитинства, вона займалась 14 років бальними і спортивними танцями.

  Марія щира, відкрита, комунікабельна, добра, активна, може знайти підхід до кожної людини, знайти найсильніші сторони, розкрити їх і допомогти розвинути до найвищого рівня.

  Як тренер, Марія вкладає сенс в кожне тренування, наповнює його змістом і користю в кожний момент тренувального процесу! Головний принцип в роботі: індивідуальний підхід, підтримка і мотивація!

  Головне кредо: Гармонія і сенс в кожному тренуванні!