Здорова спина

Маєш проблеми зі спиною? Сутулишся? Відчуваєш болі, защемлення? Сидяча робота?

Ми в Shangri знаємо як тобі допомогти! Наша тренерка Єлизавета розробила авторську програму “Здорова спина”! Ця програма спрямована на усунення максимальної кількості проблем зі спиною: м’язевого дисбалансу, нормалізації постави, позбавлення від болю в спині. Програма включає елементи системи Пілатес, глибокого стретчінгу та йоги, а також відповідальної роботи з хребтом та розслаблення м’язів на рівні фасцій. Фокус тренування – хребет та м’язи, які його оточують. Так як проблема не завжди в хребті, в цій програмі ми підходимо різнобічно до вирішення проблеми болі в спині, працюючи з усім тілом, починаючи від стопи та з неправильними стереотипами (звичками) руху і саме тому вона настільки ефективна!

Читати більше +
Перше пробне:
Безкоштовно
Разовий Візит:

350грн

Записатися на тренування
Інтенсивність
Помірна
Рівень для тренування
Новачок
Тип тренування
Оздоровлення, розтяжка

Як проходять тренування

Галерея наших тренувань
  • Тренер

    Єлизавета Казарян

    Єлизавета понад 10 років займалась спортивно-бальними танцями в КСТ “Кристал” в м.Харків, паралельно займалась йогою, стретчінгом, хореографією, акробатикою. Пройшла навчання з йоги поглибленого рівня, а також стретчінгу і отримала відповідні сертифікати. Любов до спорту привела Лізу до тренерської діяльності та бажання допомагати людям і прищепляти любов до фізичної активності.

    Єлизавета любить подорожувати та допомагати відчути людям єдність з природою, Ліза вважає, що коли ми єдині з нашою природою – наші можливості майже безмежні!

    Життєве кредо Лізи: робимо неможливе – можливим! Немає меж для досягнень, лише невичерпний потенціал! Тіло може все, коли маєш віру і визначеність!