Total Body Workuot

Хочеш привести тіло в порядок і покращити фізичну форму?

Тоді Total Body Workout— це те, що тобі потрібно! Програма містить комплекс силових вправ, у ході яких застосовуються різні методики, що дозволяють пропрацювати всі групи м’язів та інтенсивно спалювати калорії. Наша досвідчена тренерка Марія Воропаєва розробила спеціальну програму занять, яка допоможе розвинути витривалість, набути або збільшити м’язову силу й надати тілу красивий рельєф.
Основною метою тренування Total Body Workout є підвищення сили й гнучкості, а також створення м’язового рельєфу. Але це не єдині переваги такого фітнесу.
Регулярні заняття також допоможуть:
– скинути зайву вагу;
– зменшити відсоток жиру;
– наситити кров киснем;
– покращити роботу серцево-судинної системи;
– зробити шкіру більш пружною.
Під час тренінгу Total Body використовуються гантелі, бодібари, м’ячі та амортизатори. Аеробне навантаження чергується із силовим, а базові вправи поєднуються з ізольованими — такі цикли максимально приводять м’язи в тонус і дозволяють досягати результатів за короткий термін.
Хоча Total Body — тренінг не з простих, він підходить для будь-якого рівня підготовки. Навантаження може розподілятися індивідуально, тому тренер добере оптимальний комплекс вправ для вашого рівня, допоможе правильно виконувати його та контролюватиме темп. Якщо ти новачок, то зможеш розвивати витривалість і нарощувати м’язову масу, а якщо досвідчений спортсмен — TBW допоможе підтримувати форму та завжди бути готовим до будь-яких фізичних навантажень.
Якщо ти хочеш швидко та якісно пропрацювати все тіло, зробити фігуру підтягнутою і рельєфною, записуйся на Total Body Workout і ти будеш готова зустрічати літо у всій красі!

T

Читати більше +
Перше пробне:
Безкоштовно
Разовий Візит:

350грн

Записатися на тренування
Інтенсивність
Висока
Рівень для тренування
Середній
Тип тренування
схуднення, корекція фігури

Як проходять тренування

Галерея наших тренувань
 • Тренер

  Маргарита Алексеєва

  Маргарита закінчила Львівський Державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського, де їй було присвоєно кваліфікацію: “Викладач фізичної культури і спорту”.

  Маргарита – Майстер Спорту із санного спорту. Зараз займається веслуванням у складі Національної збірної та львівської команди “Отаман”, виступає на Чемпіонатах світу , Європи, та України, де вони з командою стали багаторазовими чемпіонами і призерами змагань. Наразі продовжує займатись з молоддю в галузі фізичного виховання та спорту і готує нових чемпіонів!

  Маргарита має багаторічний досвід в тренерстві, під її пильною опікою, як тренера – Ви досягнете бажаних результатів за дуже короткий строк. В нашій студії Маргарита спеціалізується на функціональному тренінгу: “Інтенсивне схуднення” та “Кругові тренування”

  Життєве кредо Маргарити: “Моє життя – СПОРТ!!!”

 • Тренер

  Марія Воропаєва

  Сертифікований тренер групових занять, спеціалізується в таких напрямках, як Pole Dance, Stretching, функціональний тренінг, спеціаліст з біомеханіки руху. Неймовірні досягнення Марія має і у професійній спортивній кар’єрі: Чемпіонка українських і Світових змагань з фітнес-бікіні і бодіфітнесу, КМС з паверліфтингу. Спорт в житті Марії з дитинства, вона займалась 14 років бальними і спортивними танцями.

  Марія щира, відкрита, комунікабельна, добра, активна, може знайти підхід до кожної людини, знайти найсильніші сторони, розкрити їх і допомогти розвинути до найвищого рівня.

  Як тренер, Марія вкладає сенс в кожне тренування, наповнює його змістом і користю в кожний момент тренувального процесу! Головний принцип в роботі: індивідуальний підхід, підтримка і мотивація!

  Головне кредо: Гармонія і сенс в кожному тренуванні!