Струнка та рельєфна з TRX

Мрієш про струнке та рельєфне тіло? Хочеш покращити гнучкість, баланс та координацію? Тоді тренування з петлями TRX—це те що ідеально тобі підійде!

Авторська студія від нашого тренера Аліни Корнієць “Струнка та рельєфна з TRX” – це аеробно-силове тренування, що формує красиве та рельєфне тіло з акцентом на прес та сідниці. Прискорює обмін речовин, сприяє схудненню та стрункості, розвиває силу, витривалість, гнучкість, баланс та координацію, також збільшує функціональні можливості тіла, загалом покращує здоров’я та самопочуття. Також гарний та бадьорий настрій вам гарантовано!!!!

На тренуванні використовується таке обладнання: TRX-петлі, гантелі, фітболи, медболи, степ-платформи та боді бари.

Протипоказаннями для відвідування занять є хронічні захворювання серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату.
Тривалість заняття: 55 хвилин.

Читати більше +
Перше пробне:
Безкоштовно
Разовий Візит:

350грн

Записатися на тренування
Інтенсивність
Середня
Рівень для тренування
Середній
Тип тренування
Оздоровлення, зміцнення, схуднення.

Як проходять тренування

Галерея наших тренувань
  • Тренер

    Аліна Корнієць

    Аліна сертифікований тренер-універсал багатьох напрямків з фітнесу. Вона ніколи не зупиняється в своєму розвитку, бо спорт для Аліни – це і хобі і професія, якій вона присвячує весь свій час, зусилля і енергію, для того щоб допомагати реалізувати ціль своїх клієнтів – ставати кращими з кожним днем!

    Аліна отримала сертифікацію з таких видів фітнесу як: Функціональний тренінг 1-3 ступінь, тренінг з TRX, аеробіка, степ аеробіка, стретчинг, аеробно-силові та силові тренування. Має відповідні сертифікати та досвід роботи в сфері фітнесу – 6 років.

    Життєве кредо Аліни: “Ніколи не зупиняйся на досягнутому”