Інтенсивне схуднення

Давно мрієш схуднути? Підтягнути тіло? Зміцнити м’язи? Загартувати серцево-судинну систему?

«Інтенсивне схуднення»-це високоінтенсивне тренування з поєднанням найпопулярніших фітнес напрямків і комплексів вправ з метою схуднення. Танцювальне кардіо та силові вправи спрямовані на схуднення та корекцію фігури, зміцнення всіх м’язових груп. Гармонійне поєднання різних видів фітнесу з використанням додаткового обладнання робить заняття цікавим та ефективним. Тренування формують підтягнуте тіло, гарні ніжки та пружні сідниці, тонку талію з міцним пресом, розвивають силову витривалість, покращують роботу серцево-судинної системи і допоможуть позбутися зайвої ваги.

Бонусом ви отримаєте гарний настрій та заряд бадьорості на весь робочий тиждень!

Протипоказаннями для відвідування занять є хронічні захворювання серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату.

Тривалість заняття: 55 хвилин.

Читати більше +
Перше пробне:
Безкоштовно
Разовий Візит:

350грн

Записатися на тренування
Інтенсивність
Висока
Рівень для тренування
Середній
Тип тренування
Оздоровлення, зміцнення, схуднення.

Як проходять тренування

Галерея наших тренувань
 • Тренер

  Маргарита Алексеєва

  Маргарита закінчила Львівський Державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського, де їй було присвоєно кваліфікацію: “Викладач фізичної культури і спорту”.

  Маргарита – Майстер Спорту із санного спорту. Зараз займається веслуванням у складі Національної збірної та львівської команди “Отаман”, виступає на Чемпіонатах світу , Європи, та України, де вони з командою стали багаторазовими чемпіонами і призерами змагань. Наразі продовжує займатись з молоддю в галузі фізичного виховання та спорту і готує нових чемпіонів!

  Маргарита має багаторічний досвід в тренерстві, під її пильною опікою, як тренера – Ви досягнете бажаних результатів за дуже короткий строк. В нашій студії Маргарита спеціалізується на функціональному тренінгу: “Інтенсивне схуднення” та “Кругові тренування”

  Життєве кредо Маргарити: “Моє життя – СПОРТ!!!”