High Heels

Цей танець просто феєрично увірвався в сучасну хореографію і став найяскравішим його прикладом. В його основу лягли такі жанри: хіп-хоп, джаз-фанк, гоу-гоу та стрип пластика, завдяки чому цей вид танцю можна вчити роками і не втратити цікавості, адже рухи в ньому є найрізноманітніші.

Цей танець можна танцювати під різний настрій, саме те що відчуваєш: танцювати, як щось витончене і повільно, а можна швидко, чітко, різко! Пробувати і запроваджувати нове, передавати свої емоції, почуття, стан через танець.

High Heels для тих хто полюбляє бути в самому центрі уваги. А головна родзинка – всі, без вийнятку рухи, виконуються на високих підборах!

Читати більше +
Перше пробне:
Безкоштовно
Разовий Візит:

350грн

Записатися на тренування
Інтенсивність
Варіативна
Рівень для тренування
Середній
Тип тренування
танець, пластика

Як проходять тренування

Галерея наших тренувань

Відео тренування

Відео наших тренувань
  • Тренер

    Анна Орел

    Анна навчається у Львівському фаховому коледжі культури і мистецтва за спеціальністю «Народна хореографія», також навчалась у багатьох хореографів різним стилям та напрямкам.

    Анна займалась різними стилями з дитинства, пробувала себе у різних напрямках, але найбільше Анні подобається напрямок High Heels, особливо те, що можна танцювати під різний настрій, те, що ти відчуваєш: танцювати, як щось витончене і плавне, або як щось швидке, чітке і різке, пробувати і запроваджувати нове, передавати свої емоції, почуття, стан через танець.

    Життєве кредо Анни: «Краще спробувати, ніж потім жаліти»