Fly Stretching

Fly stretching – це поєднання класичного стретчингу та елементів йоги у
гамаках.
Це зовсім новий напрямок, який дозволить зробити тіло гнучким, граційним та мобільним.

Завдяки заняттям з Fly stretching ви зможете сісти на всі види шпагату, зробите гнучкішим ваше тіло, граційною поставу, міцними м’язи кору, навчитесь ставати на місток, підтягнете та зміцните мʼязи всього тіла.
Використання гамака під час занять, дозволяє зменшити навантаження на суглоби, а також допоможе розслабити м’язи спини і розвантажити шийний відділ, що постійно страждає через сидячий спосіб життя. Також в гамаку ви зможете задіяти більшу кількість мʼязів і отримаєте щедру порцію ендорфінів!

На занятті з Fly stretching ви зануритесь у світ грації та розслаблення. Завдяки плавним рухам, ви зможете зняти напругу у м’язах, розвинути гнучкість, та удосконалити поставу. Тренер проведе вас через елегантні пози та допоможе досягти гармонії між тілом і розумом. Це залишить у вас на цілий день відчуття легкості і розслабленості в тілі, і ви будете готові до нових викликів! А основне ви відчуєте легкість від відчуття польоту і невагомості, знаходячись в лоні гамака!

Читати більше +
Перше пробне:
Безкоштовно
Разовий Візит:

350грн

Записатися на тренування
Інтенсивність
Помірна
Рівень для тренування
Середній
Тип тренування
Оздоровлення, розтяжка, розслаблення

Як проходять тренування

Галерея наших тренувань
 • Тренер

  Ірина Якимович

  Ірина має вищу освіту Львівського Державного університету фізичної культури, факультет фізичної культури і спорту, має спеціалізацію фітнесу і рекреації. Спорт в житті Ірини з самого дитинства, вона займалась 8 років спортивною гімнастикою, має КМС розряд з гімнастики. Ще 4 роки займалась повітряною гімнастикою і виступала в цирку.

  Тренерство принесло в життя Ірини потужній розвиток, як особистості і професіонала, в роботі тренером вона вбачає користь для фізичного і духовного розвитку, а також задоволення і величезних потік енергії і сил для своїх підопічних.

  Життєве кредо Ірини: Вміти бути задоволеним і вдячним при будь-яких обставинах!

 • Тренер

  Василина Шевців

  Василина – фітнес тренер 1-ї Категорії, досвід робити в тренерській діяльності 1 рік. Пройшла навчання і отримала сертифікати з різних видів тренувань: персональний тренер, стретчинг, body shape, функціональний тренінг.
  Спеціалізується у проведені групових тренувань, індивідуальних тренувань, розробці індивідуального плану тренувань, а також індивідуального плану харчування. У своїй роботі використовує основний принцип: мотивація та індивідуальний підхід до кожного клієнта!
  Саморозвиток та самовдосконалення є важливими пріоритетами Василини. Відповідальна, життєрадісна, смілива, активна, комунікабельна,
  Освіта
  Національний Університет Львівська політехніка
  Напрямок: Психологія

  Життєве кредо Василини «Завтра ти повинна бути краще ніж ти є сьогодні!»