90*60*90

“90/60/90” – це унікальне тренування, спрямоване на покращення вашої фігури та самопочуття. Наші тренери розробили авторську ефективну програму, яка допоможе вам досягти здоров’я та гармонії. Ми пропонуємо різноманітні вправи для роботи з усіма частинами тіла, щоб ви змогли досягти бажаного результату.

Приєднуйтесь до занять “90/60/90” і працюйте над собою. Досягніть своєї ідеальної форми разом з нами і відчуйте впевненість та енергію, які принесе вам ця програма!

І

Читати більше +
Перше пробне:
Безкоштовно
Разовий Візит:

350грн

Записатися на тренування
Інтенсивність
Середня
Рівень для тренування
Середній
Тип тренування
Схуднення та корекція фігури

Як проходять тренування

Галерея наших тренувань
 • Тренер

  Василина Шевців

  Василина – фітнес тренер 1-ї Категорії, досвід робити в тренерській діяльності 1 рік. Пройшла навчання і отримала сертифікати з різних видів тренувань: персональний тренер, стретчинг, body shape, функціональний тренінг.
  Спеціалізується у проведені групових тренувань, індивідуальних тренувань, розробці індивідуального плану тренувань, а також індивідуального плану харчування. У своїй роботі використовує основний принцип: мотивація та індивідуальний підхід до кожного клієнта!
  Саморозвиток та самовдосконалення є важливими пріоритетами Василини. Відповідальна, життєрадісна, смілива, активна, комунікабельна,
  Освіта
  Національний Університет Львівська політехніка
  Напрямок: Психологія

  Життєве кредо Василини «Завтра ти повинна бути краще ніж ти є сьогодні!»